Moja pierwsza Pandora

0

Złota biżuteria zawsze podobała mi się najbardziej. Mam złoty pierścionek zaręczynowy, który zawsze mi towarzyszy, taki też zegarek i większość bransoletek z Lilou, które kolekcjonowałam swego czasu. Złoto to było mój oczywisty wybór do czasu, gdy zobaczyłam piękną kompozycję na ręku mojej siostry. Co więcej, fanką Pandory od dawna była też moja starsza sis, która w swojej szkatułce ma już 3 bransoletki. Ja, jak to kobieta, też zapragnęłam mieć swoją 🙂
bransoletka pandora
Okazja do zakupów pojawiła się dosyć szybko – moja Mama kupiła swoim dziewczynkom po charmsie, takim pamiątkowym, żebyśmy zawsze miały przy sobie coś od niej. Dokładnie mowa o tym koraliku:
pandora dla mamy

Zdecydowałam się na klasyczny model bransoletki, chyba pierwszy jaki był dostępny. Srebrna, żmijkowata bransoletka i do tego dobrałam zabezpieczenie na łańcuszku z kokardkami na kuleczkach. Dzięki temu łańcuszkowi zgubienie bransoletki będzie trudniejsze. Szczerze powiedziawszy tak się z nią polubiłam, że nie chciałabym jej zdejmować! Poza tym bardzo ładnie komponuje się z zegarkiem, który mam na co dzień, więc noszę ją na lewej ręki.
bransoletka pandora
pandora zabezpieczenie
Koszt bransoletki to 249 zł, koszt zabezpieczenia 249 zł. Łańcuszek można już dostać od 159 zł, ale kuleczki do nakręcania są wówczas mniejsze. Mnie urzekły kokardki i musiałam je mieć. Wiecie, że jest pierścionek i kolczyki wkrętki do kompletu?
Nowe Pomysły na prezent na wieczór panieński(1)
Teraz zabieram się za uzupełnianie kolejnych koralików. Wymarzyłam sobie, że moja bransoletka bardzo rodzinna, każdy koralik będzie mi się kojarzył z najbliższymi. Chciałabym by była utrzymana w jasnej kolorystyce. Zobaczymy jak mi pójdzie 🙂

Ps. W salonie Pandory strasznie spodobał mi się jeszcze ten pierścionek Awwwwwww #chcego !
pierscionek serduszka pandora

Pracuję dla Was nad nowym wpisem dotyczącym prezentów dla rodziców z okazji ślubu. Będzie się działo!

Share.

Leave A Reply