Życzenia Wielkanocne

0

Kochani, kolejne święta przed Nami 🙂 Chciałam Wam życzyć dużo pozytywnej energii na te dni, dużo radosnych chwil z rodziną, pyszności na stole i bardzo mokrego Lanego Poniedziałku! Nie oszczędzajcie się z tą wodą! Z dietą też nie przesadzajcie, taka okazja do pałaszowania mazurków i pysznych babek się długo nie powtórzy, więc lepiej zaplanujcie dodatkową serię na siłowni. Odpocznijcie, wybierzcie się na długi spacer i zapomnijcie o trudach zawodowych. Święta to wspaniały czas, doceńcie to!

Życzenia wielkanocne 2016

 

Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę by tu zajrzeć i zaczerpnąć jakiś pyszny przepis na Wielkanocne Śniadanie. Dla mnie to bardzo fajny czas, spędzę go z Najbliższymi, wszystko budzi się do życia więc obcowanie z naturą na wsi bardzo mnie zrelaksuje i pozytywnie nastraja. Smacznego jajeczka Moi Drodzy Czytelnicy!

 

Share.

About Author

Cześć! Miło Cię tu widzieć. Mam na imię Nina. Całkiem pokaźna książka z przepisami zostanie teraz rozbudowana o inne, równie inspirujące i babskie tematy. Wpadaj, kiedy tylko masz ochotę ugotować coś fajnego, przeczytać szczerą recenzję lub po prostu sprawdzić co się u mnie dzieje. Znajdziesz mnie również na FB, Instagramie oraz Endomondo. Wspominałam już, że tort bezowy z kremem mascarpone długo się przy mnie nie uchowa i nigdy nie odmawiam zakupów?

Leave A Reply