Biegnę w Warszawa Business Run

4

Nigdy nie byłam biegaczką i już teraz wiem, że nigdy nią nie będę. Próbowałam wiele razy się przekonać do tej aktywności sportowej, od czasu do czasu nawet zrobiłam te 5-6km, ale jakoś do końca tego nie kupuję i nie mam endorfin o których wszyscy mówią, bieganie to dla mnie walka z własną głową! Kiedy jednak moi znajomi z pracy zapisywali się do sztafety organizowanej przez fundację Jaśka Meli, nie zastanawiałam się długo i też się zgłosiłam 🙂

#logikakobiety

Fajna akcja, fajna sprawa – pomyślałam i stałam się członkiem K2 team running.

Co to jest Warszawa Business Run

Nie owijając w bawełnę opowiem krótko o co chodzi z całym tym biegiem. Całe przedsięwzięcie to charytatywna akcja, która ma na celu wsparcie działalności Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty (Fundacja ta wspiera ludzi po wypadkach i pozyskuję fundusze na protezy). Warszawa to tylko jedno z 6 miast w Polsce, które zaangażowało się w całą sprawę.

W sztafecie biorą udział pięcioosobowe drużyny z jednej firmy. Na moim zakładzie 🙂 uzbierało się aż 10-ciu chętnych, K2 zatem wystawia dwa zespoły. W tym roku przewidziano miejsce dla 3000 uczestników czyli aż 600 drużyn. Wow, będzie się działo, będzie tłoczno!
k2 media
Każdy z nas ma do przebiegnięcia dystans 3,8 km, a trasa wygląda tak:

bussiness run mapka

Widzicie to co ja? Każdy kto mieszka w Warszawie wie, że ulica Karowa jest trochę stroma… o ile zbiec będzie łatwo, to podbiec już nieco gorzej. Coś czuję, że będzie się można tam zmęczyć.

Przedstawiam Wam moją wspaniałą drużynę!
k2 running team

Co zrobić by biec w biegu

Aby wziąć udział w biegu trzeba się oczywiście zgłosić oraz opłacić składkę startową. W tym roku wynosi on 307,50 zł, z czego 279,72 trafia do beneficjentów Fundacji.

Wczoraj odebraliśmy swoje pakiety startowe i staliśmy się pełnoprawnymi uczestnikami. Wypryskani adidasem, z wsparciem Medicoveru (oby nie było potrzebne, każda kontuzja jest niemile widziana) w niedzielę o 10 ruszamy pełni entuzjazmu. Jeżeli macie ochotę nam pokibicować to serdecznie zapraszam.

Baaaa mamy nawet specjalne wydarzenie na facebooku z tej okazji. Wbijajcie!

Acha… zapomniałabym! Przed biegiem rozgrzewkę prowadzi sama Ewa Chodakowska! My już dzisiaj zadbaliśmy o formę i przygotowywaliśmy się tak:

Partnerami całej akcji są: zakochaj się w warszawie, bno paribas, hp, marriott warsaw, msl group, hays, goldman sachs 🙂
Sponsorami: allegro, cbre, mariott warsaw, baker & mckenzie, pge, adidas, bebio.pl, pizza eataliano i wielu wielu innych 🙂

ps. Jeżeli uda mi się pokonać ten dystans w mniej niż 30 minut to będę przeszczęśliwa! Śledźcie mnie na moim endomondo!

edit. AAAA zrobiłam to! w 23:04 ! #megaszczescie 🙂

Share.

About Author

Cześć! Miło Cię tu widzieć. Mam na imię Nina. Całkiem pokaźna książka z przepisami zostanie teraz rozbudowana o inne, równie inspirujące i babskie tematy. Wpadaj, kiedy tylko masz ochotę ugotować coś fajnego, przeczytać szczerą recenzję lub po prostu sprawdzić co się u mnie dzieje. Znajdziesz mnie również na FB, Instagramie oraz Endomondo. Wspominałam już, że tort bezowy z kremem mascarpone długo się przy mnie nie uchowa i nigdy nie odmawiam zakupów?

4 komentarze

Leave A Reply